Akių sveikata
Vitaminai

Vitaminų įtaka akių sveikatos būklei

Žmonės vartoja vitaminus, kad išliktų stiprūs, bet ar žinojote, kad vitaminus galite vartoti ir akių sveikatai? Tyrimai rodo, kad ketvirtadalis pasaulio gyventojų (2,5 mlrd.) turi akių problemų. Liūdina tai, kad 80 % akių problemų galima išvengti. Akių sveikatos formulės papildų nauda yra labai didelė – nuo įvairių akių problemų prevencijos iki pagalbos jūsų akims geriau funkcionuoti dabar. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie šią naudą.

Kaip rūpintis akimis?

Prieš pradėdami kalbėti apie tai, koks akių sveikatos preparatas jums tinka, pirmiausia turite sužinoti, kaip rūpintis savo akimis. Galų gale, juk prevencijos uncija yra verta kilogramo gydymo. Kadangi mūsų akys labiau nei bet kada anksčiau yra įtemptos dėl ekranų, rūpinimasis akimis turėtų būti prioritetas.

Akimis galite rūpintis maitindamiesi sveikai ir subalansuotai. Valgykite maistingųjų medžiagų turtingą maistą, kuriame gausu vitaminų A, C, E ir kitų akių sveikatai naudingų maistinių medžiagų. Eidami į lauką visada dėvėkite akinius nuo saulės ir nežiūrėkite į saulę. Venkite trinti akis, o liesdami akių sritį būkite švelnūs. Taip pat labai svarbu būti hidratuotiems, nes akims reikia skysčių, kad jos neišsausėtų.

Žiūrėdami į ekranus visada laikykitės 20-20 taisyklės. Ši taisyklė teigia, kad kas 20 minučių žiūrėdami į ekraną žiūrėkite į ką nors, kas yra 20 pėdų atstumu nuo jūsų. Šis įprotis gali padėti palaikyti gerą akių būklę. 

Nepamirškite retkarčiais leisti akims pailsėti nuo telefono, darbastalio ar televizoriaus. Kai žiūrime į ekranus, esame linkę ne taip dažnai mirksėti. Dėl to akys tampa sausos ir sudirgusios.

Investicija į oro drėkintuvą taip pat gali sumažinti akių įtampą. Tai labiausiai tinka tiems, kurie gyvena sausose vietovėse. Jei gyvenate sausame klimate, jūsų akys turi daugiau dirbti, kad susiteptų; drėkintuvas gali padėti palengvinti šią naštą! 

Galiausiai, žinoma, vartokite akių sveikatos papildus, kurie padės bendrai akių sveikatai ir sumažins galimybę susirgti akių ligomis.

Įtampa, kurią patiria akys

Koks yra geriausias akių apsaugos papildas?

Kuris akių sveikatos papildas jums geriausiai tinka? Kai kalbama apie rūpinimąsi akimis, niekas neprilygsta Uscriptives akių sveikatos formulei. Šioje specialioje formulėje yra visko, ko reikia regos papildui, kad jūsų akys būtų sveikos.

Akių sveikatos formulės sudedamosios dalys ir privalumai

Uscriptives formulėje yra daug sudedamųjų dalių, specialiai sukurtų akių sveikatai palaikyti. Pagrindinė sudedamoji dalis yra vitaminas A (beta karotenas). 

Esame girdėję tėvus sakant: „Valgykite morkas, jos naudingos jūsų akims!”. 

Taip yra todėl, kad morkose yra vitamino A, kuris gerina akių sveikatą. Gydytojai rekomenduoja suvartoti bent 400-700 mg šio vitamino, kad pagerėtų akių sveikata. Šioje formulėje taip pat yra vitaminų C ir E, kurie gali dar labiau pagerinti akių sveikatą.

Mūsų tinklainės laikui bėgant blogėja. Vienas iš būdų su tuo kovoti – su maistu gauti pakankamą liuteino, likopeno ir zeaksantino kiekį. Visų šių ingredientų yra Uscriptives Eye Health Formula papilduose, taip pat cinko, seleno ir vario, kurie gali padėti sumažinti akių ląstelių pažeidimus senstant.

„Uscriptives” ingredientų sąraše yra ne tik būtiniausi ingredientai. Jame taip pat yra vitamino B6, kuris gali padėti išvengti akių ligų, įskaitant su amžiumi susijusią raumenų degeneraciją. 

Investuokite į vitaminus

Regėjimo papildų privalumai

Daugeliu tyrimų įrodyta, kad tinkami papildai gali daryti stebuklus gerinant akių sveikatą. Kasdien vartojami akių papildai gali padėti išvengti AMD arba su amžiumi susijusios raumenų degeneracijos, kuri pažeidžia mūsų raumenis, pavyzdžiui, tinklainę, ir blogina regėjimą.

Papildai taip pat gali sumažinti kataraktos ir kitų su amžiumi susijusių regėjimo problemų tikimybę.

Regos papildai su liuteinu ir zeaksantinu padeda jūsų tinklainei, didindami jos tankį. Šie ingredientai taip pat sugeria didelės energijos mėlynąją ir net ultravioletinę šviesą, kuri kenkia jūsų akims. Prieš vartodami akių vitaminus pasitarkite su akių gydytoju

Ar jums reikia preparatų palaikyti tinkamą akių būklę?

Nors maistinių medžiagų galite gauti iš savo maisto, visi žinome, kad gali būti sunku sekti, kiek jų suvartojame. Nacionalinis akių institutas pažymi, kad AREDS2, kuris labai padeda pagerinti akių sveikatą, sunku gauti vien tik su maistu. Galite derinti savo mitybą su akių sveikatos formulės papildu, kad būtumėte tikri, jog gaunate visas reikalingas maistines medžiagas. 

Prieš vartojant bet kokius akių papildus, geriausia pasitarti su gydytoju. Kai kurios akių sveikatos formulės papildų sudedamosios dalys gali neigiamai sąveikauti su kitais vartojamais vaistais. Akių gydytojas arba oftalmologas gali padėti jums susigaudyti šioje situacijoje ir rekomenduoti jums tinkamą preparatą. 

Atkreipkite dėmesį, kad visi, kurie per pastaruosius dešimt metų turėjo įprotį rūkyti, neturėtų vartoti didelių beta karoteno dozių, nes gali padidėti tikimybė susirgti plaučių vėžiu.