Viskas, ką turėtume žinoti apie presoterapiją
Medicina,  Sveikata

Kokios pagrindinės presoterapijos naudos sveikatai?

Presoterapija – tai procedūra, kuri, kaip teigiama, padeda sušvelninti limfos drenažą, taip potencialiai suliekninant rankų ir kojų išvaizdą (nes jos neša mažiau skysčių), mažina skausmus ir detoksikuoja kūną. Jis naudoja oro slėgio mašiną, kad išpūstų kostiumą, kuris ritmiškais judesiais suspaudžia rankas, kojas ar pilvą, panašiai kaip masažas. Yra įrodymų, kad limfodrenažinis masažas, pavyzdžiui, presoterapija, gali sumažinti celiulito atsiradimą ir išlaisvinti limfmazgiuose skysčio, kuris gali kauptis po operacijos arba po tam tikro vėžio gydymo. Šiame straipsnyje bus aptarta, ko galite tikėtis presoterapijos metu, kas yra tinkamas gydymo kandidatas, nauda ir šalutinis poveikis bei kiek tai kainuos.

Kaip veikia presoterapijos aparatas?

Presoterapija paprastai atliekama SPA ar sveikatingumo centruose, kuriuose taip pat gali būti atliekamos veido procedūros, vaškavimas ar masažas. Procedūrą atliks apmokytas estetikas. Presoterapija yra panaši į limfodrenažinį masažą, tačiau kol masažas atliekamas rankomis, presoterapija atliekama aparatu, kuris kiekvieną kartą paskirsto reikiamą spaudimo kiekį. Atvyksite į savo susitikimą ir būsite nuvesti prie presoterapijos kėdės arba lovos. Jums nereikia nusivilkti drabužių. Nors galite išmokti pasidaryti limfodrenažinį masažą namuose, presoterapiją visada reikia atlikti vietoje su apmokytu specialistu.

Estetikas padės apsivilkti drabužį (kuris atrodo tarsi astronauto kosminis kostiumas). Tai gali būti apvyniota aplink kojas, vidurinę dalį, rankas. Ant drabužio yra vamzdeliai, kurie yra prijungti prie kompiuterinės oro slėgio mašinos. Drabužis išsipūs oro ir pajusite spaudimo pojūtį, kuris turėtų jaustis kaip spaudimas, o ne skausmas.

Presoterapijos nauda

Presoterapija stimuliuoja organizmo limfinę sistemą. Kai ji veikia optimaliai, limfinė sistema perneša limfą – skystį, kuriame yra baltųjų kraujo kūnelių, padedančių kovoti su infekcija. Galimi presoterapijos pranašumai: atsipalaidavę raumenys ir mažiau skausmų, celiulito atsiradimo mažinimas. Patikimas šaltinis patinimų ir galūnių standumo mažinimas, toksinų pašalinimas, nors tam reikia daugiau tyrimų, tonizuota ir stangri oda. Patikimas šaltinis – stipresnė imuninė sistema, nes limfa juda tinkamai.